Orjinal Estrogenolit Nasıl Anlaşılır, orjinal estrogenolit nereden alınır ve sahte estrogenolit nasıl şikayet edilir gibi sorularınıza bu makalemizde cevapladık. Estrogenolit satın alırken magdur olmamanız için incelemenizi dileriz.

Orijinal estrogenolit çok etkili bir üründür. Orijinal estrogenolit çek cumhuriyeti üretimidir. Ülkemize ithal olarak gelen estrogenolit bayan istek artırıcı hap ve bayan istek artırıcı damla para iade garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Yurt dışından ithal edilen tüm ürünlerde olduğu gibi yüksek maliyetlerden kaçmak isteyen bazı firmalar estrogenolit ürünlerinin de sahtesini piyasaya sürmüştür. Bazı kelime oyunları ve müşterilerin bilinçsizliğinden bu sahte estrogenolit ürünlerini orijinal adı altında satmıştır ve satmaya devam etmektedir.

Orijinal estrogenolit ve sahte estrogenolit

Estrogenolit isminin yurt dışında patenti olmasına rağmen bir harf ve renk değişikli ile patent almışlar ve bu patent ile birçok müşteriyi mağdur etmişlerdir. Sahte estrogenolit hapı içerisinde 8 adet bulunur. Sahte estrogenolit damlası ise 10 kullanımlık olarak satışa sunulmaktadır. Sahte veya kopya estrogenolit ürünlerinin resimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Sahte estrogenolit ürünlerinden birçok kullanıcı mağdur olmuş ve bazı bağımsız sitelerde bu şikâyetlerini dile getirmişlerdir. Bağımsız şikayet sitelerinin en büyüğü olan şikayet var sitesinden bu şikayetleri inceleyebilirsiniz. Sahte estrogenolit şikâyetlerini incelemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://www.sikayetvar.com/estrogenolitnet

Orijinal estrogenolit ürünleri ise yukarıda da belirttiğimiz üzere oldukça etkili ürünlerdir. Orijinal estrogenolit hapı kutusunda 10 adet bulunur estrogenolit damla ise 10 kullanımlıktır. Orijinal estrogenlit hapı ve damlası resimde gördüğünüz gibidir.

Orijinal estrogenolit hapı 149TL, estrogenolit damla fiyatı ise 149TL dir.
Estrogenolit hapı ezilerek veya baş bir içecek içerisine eklenerek kullanılmaz. Alkolsüz ve asitsiz içecekler ile doğrudan içilerek kullanılır.

Estrogenolit damla ise hap kullanamayan bayanlar için üretilmiş bir bayan istek artırıcı damladır. 200ml yani 1 su bardağı ölçüsünde ki içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır.

Estrogenolit damla
Estrogenolit damla için resme tıklayınız

Estrogenolit hap ve damla etkileri aynıdır. İçildiklerinde ortalama 15-20 dakika içerisinde etkileri başlar ve 2 saat boyunca devam eder.

Estrogenolit hapı
Estrogenolit bayan hapı için resme tıklayınız

Estrogenolit kullananlar

Estrogenolit bayan istek artırıcı ürünleri genel olarak cinsel soğukluk, orgazm olamama, ilişki korkusu, ilişki sırasında acı duyma, doğum sonrası psikolojik sorunlar durumunda kullanılmaktadır.

7 gün para iade garantili olarak satışa sunduğumuz estrogenolit hapı ve damlayı 4 yıldır satışını yapmaktayız ve neredeyse hiç şikayet almadık.
Estrogenolit kullanan bayanlar genel olarak ruhsal yönden rahatlama yaşadıklarını ve ev içerisinde yaşanan huzursuzluk ve günlük stres gibi durumlarda aktif olarak azalma olduğunu belirtmişlerdir. Gün içerisinde yaşanan ev stresi, çocukların problemleri, günlük yaşanan sıkıntı durumları bayanların cinsel soğukluk durumunu en fazla etkileyen durumlardır.

Estrogenolit bayan istek artırıcılar çok etkili ürünler olmasına nazaran piyasaya sürülen kopya ürünler dolayısı ile itibarı zedelenmiş bir üründür.
Orijinal estrogenolit ürünlerini kullanan bayanların neredeyse tamamı üründen memnun kalmışlardır. Estrogenolit bayan istek artırıcıyı sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Estrogenolit hap ve estrogenolit damla ile alakalı aklınıza takılan soruları canlı destek hattımıza sorabilirsiniz.