Black Snake Oil Penis Büyütücü nedir diye soracak olursanız Black Snake Oil Penis Büyütücü Türkiye üretimi bir penis büyütücü kremdir.
Penis büyütücüler arasına 2018 yılında katılan Black Snake Oil Penis Büyütücü, karayılan yağından üretildiği belirtilmektedir.

Orjinal Black snake oil 1 adet fiyatı 79TL dir. Ürün paketinde herhangi farklı birşey bulunmaz.

Bazı firmalar kopya ürün yanında bazı haplar ve damlalar ile ürün gönderimi yapmaktadır. Bu kargoların firmamız ile alakası yoktur.

Yüzyıllardır yılanların, akreplerin ve diğer hayvanların zehirleri, yağları ve derilerinden belli ilaçlar yapılarak kullanıldığı bilinmektedir. Karayılan yağının rahatlatıcı ve iyileşmeyi hızlandıran etkisi yüzyıllardır bilinmekte ve yaralanmalarda kullanılmaktadır

Black Snake oil Siparişi için resme tıklayınız

Black Snake Oil yani karayılanın zehri ise ilaç yapımında kullanılmaktadır.
Black Snake Oil Penis Büyütücü ise karayılanın yağından imal edilmektedir. Ülkemizde üretilen ilk penis büyütücü özelliği taşıyan Black Snake Oil Penis Büyütücü çok yeni bir ürün olduğundan henüz yorum ve geri dönüş olmamıştır.

Black Snake Oil Penis Büyütücü Etkisi

Black Snake Oil Penis Büyütücü 3 aylık kullanımda 3cm ile 5 cm arasında büyüme etkisi sağladığı belirtilmektedir. Günlük düzenli kullanım gerektiren Black Snake Oil Penis Büyütücü penise sürüldüğünde yanma ve kaşıntı yapabilmektedir.
Black snake oil düzenli kullanımda etkileri kalıcı olduğu belirtilen bir penis büyütücüdür. Düzenli kullanılmaması durumunda herhangi bir etki göstermediği belirtilmektedir.

Black Snake Oil Nasıl Kullanılır

Black Snake Oil Penis Büyütücü günde 2 defa penise uygulanarak kullanılır. Penise sürüldükten sonra 20 dakika beklenmelidir. Black Snake Oil Penis Büyütücü penise uygulandıktan sonra yıkanmalıdır. Oral seks yapılması durumunda partnerinizde sıkıntı yaşanabilir.
Black Snake Oil Penis Büyütücü kullanımında sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa penise uygulanarak kullanılır. Black Snake Oil üzerinde ayarlı kapak bulunmaktadır ve her basımda 1 kullanımlık yağ alırsınız.

Black Snake Oil yeni bir ürün olduğundan bu penis büyütücü ile alakalı tarafımıza yorum veya şikayet gelmemiştir. Şayet bu ürünü kullandıysanız iyi veya kötü durumlarda tarafımıza iletirseniz bu ürünü merak eden birçok kişiye yardımcı olabilirsiniz.

Penis büyütücü ürünler arasında en fazla tercih edilen ürün olan viagra kremi ve diğer penis büyütücü ürünlerimizi inceleyebilir aklınıza takılan tüm soruları canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.