Bayan azdırıcı damla nerden alabilirim sorusuna birçok cevap verilebilir yani bayan azdırıcı damla birçok firmada sexhopta veya eczanede bulunabilmektedir.

bayan azdırıcı damla kapıda ödeme” varmı diye soruyorsanız evet siparişinizi kapınıza kadar gönderiyoruz ve kargo ücreti de almıyoruz..

Sexhoplardan veya eczanedelerden bu ürünü temin ederkenyaşanan çekingenlikten dolayı daha çok internet üzerinden siparişverilmektedir.

İnternete girdiğinizde karşınıza çıkan yüzlerce farklımarkada bayan azdırıcı ile karşılaşırsınız. Birçok ürün arasından istediğinizisipariş verebilirsiniz.

Bayan azdırıcılar genel olarak yerli üretim ve ithal olarak2 ye ayrılır. Yerli üretim bayan azdırıcılar genel olarak merdiven altıüretimdir fiyatları oldukça uygundur ama hüsran yaşamanıza sebep olacaktır.

Bayan azdırıcı ürünler arasında en fazla tercih edilen ithalürünler ise fiyat olarak pahalıdır. İthal ve en fazla tercih edilen bayanazdırıcılardan bazılarını size anlatayım.

Bayan Azdırıcı Damla Çeşitleri

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bayan azdırıcı damlaçeşitleri genel olarak 2 ye ayrılmaktadır. Yerli ürünlerin fiyatları oldukçauygun iken ithal bayan azdırıcı ürünler gümrük vergileri ve ithalatmasraflarından dolayı yüksek fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

İthal ve dünya genelinde en fazla tercih edilen bayanazdırıcı damlalar ABD üretimi bayan azdırıcılardır.

Füzyon damla ABD de üretilen ve 2018-2019 yıllarında enfazla satış rakamı yakalayan bayan azdırıcı damladır. Füzyon bayan azdırıcıdamlanın en etkili bayan damla olduğu belirtilmektedir.

İçildiğinde çok hızlı etki gösteren füzyon damla etkileriortalama olarak 15-20 dakika da başlar ve 3 saat boyunca devam eder.

Listede 2. Sırada ise yine ABD den ithal bir ürün olanUltra6 bayan damla yer almaktadır. Ultra bayan azdırıcı damla Füzyon damladansonra en fazla tercih edilen bayan azdırıcı damlalardan biridir.

3. sırada ise Estrogenolit bayan damla yer almaktadır.Estrogenolit bayan azdırıcı damla çek cumhuriyeti üretimi bir bayan azdırıcıdamladır. Kullanımı oldukça fazladır. İnternete sızdırılan bazı klinikdeneylerin videolarından dolayı en çok bilinen bayan azdırıcılardan biridir.

Estrogenolit bayan azdırıcı damla veya hap alırken oldukçadikkat edilmesi gerekir. Bunu sebebi yurt dışından ithal olan ürünlerin yüksekmaliyetlerinden dolayı oldukça fazla kopyasının piyasada bulunmasıdır.

Orijinal estrogenolit nasıl anlaşılır makalemizi okumak için resme tıklayınız.

Bu ürünlerden farklı olarak birçok farklı markada bayan azdırıcı damla piyasada mevcuttur.

Bayan azdırıcı damla sipariş verirken dikkat etmeniz asıl kurallar

  • 99TL altında bir ürün alacaksanız büyük ihtimalle kopya üründür.
  • Bayan azdırıcı damla siparişi vereceğiniz kişilerden veya firmadan kontrollü kargo talebinde bulunun. Şayet kontrollü kargo yok ise veya açtırmayız derlerse üründe sıkıntı vardır.
  • Kredi kartı ile sipariş vermeyin kapıda ödemeli olarak sipariş verin.

Bayan azdırıcı damla sipariş verirken en büyük güven durumukontrollü kargo durumudur. Firma orijinal ürün satıyor ise kontrollü kargoolarak gönderim yapar yani ödeme yapamadan önce kargonuzu açıp bakabilir şayetkargo poşeti içinde farklı bir ürün var ise herhangi bir ödeme yapmadan iadeedebilirsiniz.

Firmalar size kontrollü kargo yok derse inanmayın. Kontrollükargo sistemi PTT de mevcuttur ve detaylı bilgiyi 444 1 788 denedinebilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için canlı destek hattımızdan bizeulaşabilirsiniz.Sağlıklı ve mutlu günler dileriz..